Rejestracja nowej firmy w Poznaniu

Rejestracja nowej firmy w poznaniu

Artykuł skierowany jest do osób, które zastanawiają się nad założeniem własnej firmy.

Często stają przed pytaniem czy to ma być działalność gospodarcza, a może od razu spółka z o.o. bo przecież wszędzie mówią, że bez ZUS. Kolejne pytanie gdzie zgłosić siedzibę firmy, czy w domu, czy w wirtualnym biurze S24 w Poznaniu, a może w innym? Przed takimi pytaniami stawał każdy z nas, kto chciał spróbować swojego szczęścia w biznesie.

Na początek można otwarcie powiedzieć, że bez znaczenia jaką formę będzie miała Twoja nowa firma dobrym i jedynym słusznym kierunkiem jest wirtualne biuro S24 w Poznaniu. Po pierwsze chronisz własną prywatność… Nikt nie będzie przychodzić do Ciebie do Twojego domu. Oszczędzasz czas i pieniądze, bo przecież ktoś musi odebrać przesyłkę, list itd. Wirtualne BiuroS24 w Poznaniu gwarantuje Ci na podstawie rocznej umowy pełną obsługę 5 dni w tygodniu za 50 zł netto miesięcznie. W tej cenie pracownicy Biura S24 w Poznaniu będą obsługiwać Ciebie i pomagać w codziennych administracyjnych wyzwaniach. Co ważnie, nie istotne czy mieszkasz w Luboniu, Suwałkach czy małej miejscowości Mielenko. Możesz posiadać prestiżowy adres adres dla firmy w centrum Poznania ul. Małachowskiego 8/PI co często buduje większe zaufanie wśród kontrahentów. Jeżeli jesteś z Poznania dodatkowo masz dostęp do miejsca biurowego, salki konferencyjnej. To idealne rozwiązanie dla wszystkich małych biznesów.

Wirtualne Biuro S24 w Poznaniu cieszy się duża popularnością wśród handlowców, którzy często na własnej działalności sprzedają swoje usługi i potrzebują miejsca aby zrobić prezentację lub spotkać się z klientem. Jednak wracając do tematu artykułu. Na początek jeżeli jesteś nowicjuszem wybieramy działalność gospodarczą. Nie jest to regułą ale po pierwsze masz niski ZUS, po drugie uczysz się zasad prowadzenia własnej firmy. Największy minus tego modelu biznesowego to odpowiedzialność. Odpowiadasz własnym majątkiem (jeżeli go posiadasz) za wszystkie zobowiązania. Stąd każdy już doświadczony przedsiębiorca woli małą spółkę z o.o. od małej działalności. Po pierwsze nie odpowiadasz własnym majątkiem, po drugie nie płacisz ZUS, po trzecie płacisz mniejsze podatki. Wirtualne Biuro S24 w Poznaniu to również rejestracje nowych spółek w systemie S24 na portalu Ministerstwa Finansów. Wirtualne BIUROS24 to również księgowość, kadry i płace oraz ubezpieczenia. Wszystkie usługi Wirtualnego BiuraS24 w Poznaniu dostępne są pod jednym adresem, ul. Małachowskiego 8/PI, 61-129 Poznań.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.