Siedziba firmy w innym mieście

Siedziba firmy w innym mieście

Wiele osób fizycznych prowadzi własny biznes w małych miejscowościach. Często pojawiają się pytania czy można zarejestrować swoją małą firmę w dużym mieście.

Jak to zrobić aby nie ponosić niepotrzebnie dodatkowych kosztów, a jednak mieć fizycznie własne biuro gdzie ktoś odbierze pocztę, kuriera czy zwyczajnie obsłuży kogoś face to face. Są też branże gdzie z samego wykonywania zawodu jesteśmy głównie w rozjazdach. Fizycznie nie możemy być w biurze 8h dziennie przez 5 dni w tygodniu. Inwestycja w pracownika nawet przy założeniu minimalnego wynagrodzenia rujnuje nasz budżet i już z samej zasady jest ekonomicznie nieopłacalna.

Nie trzeba być matematykiem porównując minimalny koszt zatrudnienia pracownika gdzie od stycznia 2021 roku będzie to kwota 2800 zł brutto (pełen koszt pracodawcy około 3 400 zł brutto) vs koszt miesięcznej obsługi przez wirtualne biuroS24 w Poznaniu, które wynosi 50 zł netto za cały miesiąc obsługi. Siedzibę warto mieć w dużym mieście nie tylko ze względu na prestiż ale również ze względu na ilość zarejestrowanych podmiotów gospodarczych co statystycznie skutkuje mniejsza kontrolą urzędów. Oczywiście wirtualne biuroS24 w Poznaniu również reprezentuje swoich klientów w trakcie ewentualnych kontroli zgodnie z umową wynajmu wirtualnego biuraS24 w Poznaniu. Duże biura wirtualne choć ta sama nazwa nie do końca pasuje do biura S24, ponieważ Wirtualne biuro S24 w Poznaniu jest prawdziwym adresem dla Twojej firmy świadczy wiele usług dodatkowych.

Codziennie pracownicy Biura S24 przychodzą do pracy i reprezentują Twoją firmę w różnych codziennych sytuacjach. Należy dodać ważny aspekt współpracy z Wirtualnym Biurem S24 w Poznaniu. Udostępnienie adresu dla firmy ul. Małachowskiego 8/PI, 61-129 Poznań, to tylko jeden z atutów prowadzenia biznesu w wirtualnym biurze S24. Są dodatkowe atuty jak salki konferencyjne, miejsce biurowe z dostępem do drukarki, komputera. Biuro S24 jest częścią spółki NRDB która w swojej grupie obsługuje wirtualne biuro S24, księgowość, kadry i płace oraz ubezpieczenia. Jesteśmy doświadczonym zespołem pozytywnych osób. Nasi pracownicy posiadają uprawnienia, certyfikaty.

Prowadzimy certyfikowane biuro rachunkowe, współpracujemy z ponad 30-stoma ubezpieczalniami. Jesteśmy Partnerem Centrum Informacji Księgowej, Rzetelnej Firmy, Krajowego Rejestru Długów. Jesteśmy laureatem nagrody Orły Przedsiębiorczości. Współpracujemy z Diamond Finance od ponad 10 lat. Wirtualne BiuroS24 jest dopełnieniem naszej usługi. Nasi klienci często pochodzą z mniejszych miejscowości z rejonu całej Polski. Siedziba firmy w innym dużym mieście jakim jest Poznań i współpraca z Wirtualnym Biurem S24 w Poznaniu wzbudza większe zaufanie, redukuje koszty i otwiera nowe perspektywy każdej firmie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.