Misja serwisu BiuroS24 – przyjazny adres do rejestracji firmy w Poznaniu

Misją GRUPY NRDB do której należy Biuro S24 jest kompleksowa obsługa firm na terenie całej Polski stąd też powstała oferta wirtualnego biura w Poznaniu oferującego adres dla firmy. Po przez innowacyjne rozwiązania oraz rynkowe ceny potrafimy zaproponować naszym klientom atrakcyjny produkt jakim jest wirtualne biuro Poznań. Sprzedajemy swoją wiedzę oraz partnerskie relacje – co na rynku usług finansowych jest kluczem do budowania długotrwałej współpracy. BIURO S24 to nie tylko czytelny adres dla firmy Poznań. To również w zależności od potrzeb kompleksowa profesjonalne wirtualne biuro w Poznaniu, obsługa rejestracyjna, księgowa, kadrowo – płacowa, ubezpieczeniowa. Jesteśmy rodzinną firmą z ponad 25 letnią tradycją na lokalnym poznańskim rynku. Obecnie obsługujemy firmy z najdalszych zakątków Polski oferując adres rejestracyjny dla firmy w wirtualnym biurze znajdującym się w Poznaniu . Pracujemy na najnowszych programach, które dzięki zdalnej obsłudze w chmurze pozwalają nam przełamywać stare zasady, tworząc nowe standardy kompleksowej obsługi firm.

1995 rok

Otwarcie przydomowego biura rachunkowego, gdzie lokalne firmy z Poznania obsługiwane są w tradycyjny sposób. Ograniczenia lokalowe, oraz osobowe pozwalają na obsługę wyłącznie działalności gospodarczych.

1995 rok

2005 rok

Rozszerzenie usług finansowych o agencje ubezpieczeniową, która w pierwszym okresie znajduje się w Pobiedziskach koło Poznania. Agencja szybko zdobywa lokalny rynek i staje się liderem w sprzedaży ubezpieczeń.

2005 rok

2015 rok

Idąc z duchem czasu biuro rachunkowe i ubezpieczeniowe migruje w jedno miejsce do Poznania, ul. 28 czerwca. Poznański adres oraz większy metraż pozwala nam świadczyć dodatkowe usługi. To okres rejestracji pierwszych spółek prawa handlowego, jak i również kompleksowa obsługa księgowa, kadrowo – płacowa, ubezpieczeniowa. Cały czas jednak w formie oddzielnych działalności gospodarczych.

2015 rok

2018 rok

To rok przełomowy w Poznaniu dla całej Grupy NRDB. Biuro rachunkowe i ubezpieczeniowe mimo różnych marek łączy się w jeden szyld NRDB SP. Z O.O. Misją firmy cały czas jest kompleksowa obsługa nie tylko lokalnych przedsiębiorców ale firm na terenie całej Polski. Właśnie w 2018 roku zostaje zarejestrowana w KRS spółka NRDB, która pod jednym logiem łączy Biuro Rachunkowe NRDB (księgowość, kadry i płace), Pogotowie Ubezpieczeniowe (ubezpieczenia partner Diamond Finance).

2018 rok

2019 rok

To kolejny rok zmian. Grupa NRDB inwestuje w zakup lokalu, który już wkrótce ma się stać miejscem rejestracji nowych działalności gospodarczych – wirtualne biuro Poznań. Powstają powierzchnie użytkowe, które od 2019 roku wspólnie będą użytkowane przez wszystkie podmioty z GRUPY NRDB i tym samym będą adresem dla firm z Poznania jak i podmiotów z całego kraju. Lokalizacja Poznań, ul. Małachowskiego 8/PI staje się nową siedzibą GRUPY NRDB. W tym samym roku GRUPA NRDB składa wniosek do urzędu patentowego i zastrzega innowacyjne rozwiązania oraz logo NRDB. Pełna nazwa – Najlepsze Rozwiązania Dla Biznesu – NRDB.

2019 rok

2020 rok

To rok w którym Grupa inwestuje w nowe rozwiązania. Do zespołu dołączają nowe osoby aby wspólnie móc oferować kompleksową usługę finansową dla firm. Powstaje oddział BIURO S24, który zajmuje się obsługą firm w zakresie wirtualnego biura Poznań. Właśnie w 2020 roku remontowane są nowe salki, oraz powstaje nowe miejsce spotkań dla działalności, które mają adres rejestracyjny w Poznaniu pod adresem ul. Małachowskiego 8/PI, Poznań. GRUPA NRDB to teraz trzy marki pod jedną banderą. Biuro S24, NRDB Księgowość, Pogotowie Ubezpieczeniowe.

2020 rok


Jakich klientów wirtualne biuro Poznań ma najwięcej?

Główne usługi włącznie z adresem dla firm w Poznaniu, które cieszą się dużą popularnością wśród klientów.

Usługi rachunkowe:

Księgowość

60%

Kadry i płace

35%

Usługi pozostałe:

Ubezpieczenia

40%

Sale konferencyjne

5%

Misja wirtualnego biura - BiuroS24