Misja firmy

Misją GRUPY NRDB do której należy Biuro S24 jest kompleksowa obsługa firm na terenie całej Polski. Po przez innowacyjne rozwiązania oraz rynkowe ceny potrafimy zaproponować naszym klientom atrakcyjny produkt. Sprzedajemy swoją wiedzę oraz partnerskie relacje – co na rynku usług finansowych jest kluczem do budowania długotrwałej współpracy. BIURO S24 to nie tylko czytelny adres dla Twojej Firmy. To również w zależności od potrzeb kompleksowa obsługa rejestracyjna, księgowa, kadrowo – płacowa, ubezpieczeniowa. Jesteśmy rodzinną firmą z ponad 25 letnią tradycją na lokalnym poznańskim rynku. Obecnie obsługujemy firmy z najdalszych zakątków Polski. Pracujemy na najnowszych programach, które dzięki zdalnej obsłudze w chmurze pozwalają nam przełamywać stare zasady, tworząc nowe standardy kompleksowej obsługi firm.

1995 rok

1.

Otwarcie przydomowego biura rachunkowego, gdzie lokalne firmy obsługiwane są w tradycyjny sposób. Ograniczenia lokalowe, oraz osobowe pozwalają na obsługę wyłącznie działalności gospodarczych.

1995 rok

2005 rok

2.

Rozszerzenie usług finansowych o agencje ubezpieczeniową, która w pierwszym okresie znajduje się w Pobiedziskach koło Poznania. Agencja szybko zdobywa lokalny rynek i staje się liderem w sprzedaży ubezpieczeń.

2005 rok

2015 rok

3.

Idąc z duchem czasu biuro rachunkowe i ubezpieczeniowe migruje w jedno miejsce do Poznania, ul. 28 czerwca. Poznański adres oraz większy metraż pozwala nam świadczyć dodatkowe usługi. To okres rejestracji pierwszych spółek prawa handlowego, jak i również kompleksowa obsługa księgowa, kadrowo – płacowa, ubezpieczeniowa. Cały czas jednak w formie oddzielnych działalności gospodarczych.

2015 rok

2018 rok

4.

To rok przełomowy dla całej Grupy NRDB. Biuro rachunkowe i ubezpieczeniowe mimo różnych marek łączy się w jeden szyld NRDB SP. Z O.O. Misją firmy cały czas jest kompleksowa obsługa nie tylko lokalnych przedsiębiorców ale firm na terenie całej Polski. Właśnie w 2018 roku zostaje zarejestrowana w KRS spółka NRDB, która pod jednym logiem łączy Biuro Rachunkowe NRDB (księgowość, kadry i płace), Pogotowie Ubezpieczeniowe (ubezpieczenia partner Diamond Finance).

2018 rok

2019 rok

5.

To kolejny rok zmian. Grupa NRDB inwestuje w zakup lokalu, który już wkrótce ma się stać miejscem rejestracji nowych działalności gospodarczych. Powstają powierzchnie użytkowe, które od 2019 roku wspólnie będą użytkowane przez wszystkie podmioty z GRUPY NRDB. Lokalizacja Poznań, ul. Małachowskiego 8/PI staje się nową siedzibą GRUPY NRDB. W tym samym roku GRUPA NRDB składa wniosek do urzędu patentowego i zastrzega innowacyjne rozwiązania oraz logo NRDB. Pełna nazwa – Najlepsze Rozwiązania Dla Biznesu – NRDB.

2019 rok

2020 rok

6.

To rok w którym Grupa inwestuje w nowe rozwiązania. Do zespołu dołączają nowe osoby aby wspólnie móc oferować kompleksową usługę finansową dla firm. Powstaje oddział BIURO S24, który zajmuje się obsługą firm w zakresie wirtualnego biura. Właśnie w 2020 roku remontowane są nowe salki, oraz powstaje nowe miejsce spotkań dla działalności, które mają adres rejestracyjny pod adresem ul. Małachowskiego 8/PI, Poznań. GRUPA NRDB to teraz trzy marki pod jedną banderą. Biuro S24, NRDB Księgowość, Pogotowie Ubezpieczeniowe.

2020 rok


Jakich klientów mamy najwięcej?

Główne usługi które cieszą się dużą popularnością wśród naszych klientów.

Usługi rachunkowe:

Księgowość

60%

Kadry i płace

35%

Rejestracje firm

15%

Usługi pozostałe:

Wirtualne Biuro

55%

Ubezpieczenia

40%

Sale konferencyjne

5%