Informacje o wirtualnym biurze w Poznaniu BiuroS24

Informacje o wirtualnym biurze BiuroS24
Czym się kierujemy oferując adres dla firmy Poznań?

Optymalizacja & Ekonomia wirtualnego biura Poznań

BiuroS24 należy do grupy NRDB SP. Z O.O. Jesteśmy rodzinną firmą udostępniającą wirtualne biuro w Poznaniu, która wspólnie działa na lokalnym rynku od ponad 25 lat. W wcześniejszych latach w formie osobnych działalności gospodarczych, obecnie w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością oferujemy adres dla firmy w Poznaniu.

Oszczędność napędza innowacyjność, tak jak inne ograniczenia. Jedynym sposobem wydostania się z ciasnego pudełka jest wymyślenie sobie drogi na zewnątrz.

Jeff Bezos

BuroS24 to część naszej firmy, którą wdrożyliśmy całkiem niedawno, kiedy stworzyliśmy wirtualne biuro Poznań oferujące między innymi adres dla firmy w Poznaniu. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszym klientom biura rachunkowego NRDB (www.nrdb.pl), którzy rejestrując nowe firmy szukali również dla nich adresu – uzupełniliśmy ofertę o wirtualne biuro w Poznaniu, czyli adres rejestracyjny dla Twojej FIRMY. Co ważne chcemy aby to było prawdziwe biuro Twojej firmy w centrum Poznania. Miejsce gdzie w Twoim imieniu odbierzemy, paczkę, list i w ciągu 24h dostaniesz skan na maila lub informację o nadaniu paczki. Co więcej BIURO 24 to miejsce spotkań z Twoimi klientami. Oferujemy w wirtualnym biurze wygodną klimatyzowaną salkę, z dostępem do pysznej kawy. Przed budynkiem w którym oferujemy adres dla firmy czeka na Ciebie miejsce Parkingowe, a do Starego Rynku masz zaledwie 2 przystanki tramwajem (5 min drogi).

Zapraszamy do współpracy z naszym wirtualnym biurem w Poznaniu.


WIRTUALNE BIURO POZNAŃ I DANE DOTYCZACE UBIEGŁEGO ROKU W LICZBACH

Wykonaliśmy

0

rejestracji działalności gospodarczych w Poznaniu

Zarejestrowaliśmy

0

spółek z o.o.
w systemie S24 w wirtualnym biurze

Nadaliśmy dla firm

0

listów i paczek dla naszych klientów z Poznania

Wysłaliśmy

0

powiadomień z adresu naszej firmy w drogą mailową


Informacje - Wirtualne biuro