O nas

Czym się kierujemy?

Optymalizacja & Ekonomia

BiuroS24 należy do grupy NRDB SP. Z O.O. Jesteśmy rodzinną firmą, która wspólnie działa na lokalnym rynku od ponad 25 lat. W wcześniejszych latach w formie osobnych działalności gospodarczych, obecnie w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością.

Oszczędność napędza innowacyjność, tak jak inne ograniczenia. Jedynym sposobem wydostania się z ciasnego pudełka jest wymyślenie sobie drogi na zewnątrz.

Jeff Bezos

BuroS24 to część naszej firmy, którą wdrożyliśmy całkiem niedawno. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszym klientom biura rachunkowego NRDB (www.nrdb.pl), którzy rejestrując nowe firmy szukali również dla nich adresu – uzupełniliśmy ofertę o wirtualne biuro, czyli adres rejestracyjny dla Twojej FIRMY. Co ważne chcemy aby to było prawdziwe biuro Twojej firmy w centrum Poznania. Miejsce gdzie w Twoim imieniu odbierzemy, paczkę, list i w ciągu 24h dostaniesz skan na maila lub informację o nadaniu paczki. Co więcej BIURO 24 to miejsce spotkań z Twoimi klientami. Oferujemy wygodną klimatyzowaną salkę, z dostępem do pysznej kawy. Przed budynkiem czeka na Ciebie miejsce Parkingowe, a do Starego Rynku masz zaledwie 2 przystanki tramwajem (5 min drogi).

Zapraszamy do współpracy.


UBIEGŁY ROK W LICZBACH

Wykonaliśmy

0

rejestracji działalności gospodarczych

Zarejestrowaliśmy

0

spółek z o.o.
w systemie S24

Nadaliśmy

0

listów i paczek dla naszych klientów

Wysłaliśmy

0

powiadomień drogą mailową