Inwestycja w rozwój swojego biznesu

Inwestycja w rozwój swojego biznesu

Prowadzenie swojej firmy niezależnie od lokalizacji wiąże się z podobnymi wyzwaniami. Inwestycja w rozwój firmy to często szukanie środków, nawet jak mówimy o zakupie drobnej rzeczy. Przecież nikt nie da nam nic za darmo.

Na początku warto zaplanować jakie czynności w firmie możemy wykonać sami, a które możemy zlecić firmie zewnętrznej. Inwestycja w pracownika, który nie da wartości dodanej, a będzie stałym kosztem jest często kluczową decyzją w outsourcingu jakichkolwiek usług związanych z administracją firmy. Każdy z nas jest specjalistą w swojej dziedzinie. Tak jak pracownicy Wirtualnego Biura S24 w Poznaniu nie znają się na układaniu płytek, czy spawaniu, tak samo nasi klienci nie muszą się znać na sprawach administracyjnych. Tutaj też dochodzą inne czynniki takie jak logistyczne, czasowe, finansowe.

Prowadząc swój biznes musimy się skupiać na wykonywaniu rzeczy które przyniosą nam zysk, a nie przebywać w siedzibie firmy i obsługiwać ją od strony papierkowej. Każda firma nie ważne z jakiej branży i o jakim PKD zobowiązana jest do rozliczania się z US, ZUS, do składania deklaracji i opłaty podatków. Nic dziwnego, że klienci Wirtualnego Biura S24, które mieści się w Poznaniu przy ul. Małachowskiego 8/PI zlecają za jednym razem nie tylko rejestrację swojej działalności pod czytelnym adresem dla firmy w Poznaniu, obsługę biura wirtualnego S24 ale również przekazują do BIURA S24 swoją księgowość oraz kadry i płace. To bardzo wygodne rozwiązanie aby w jednym miejscu połączyć i zlecić całą obsługę swojej firmy. Oszczędzamy pieniądze i to co najcenniejsze swój czas.

Czas i pieniądze pozwalają nam przedsiębiorcom realizować się w swoich zawodach oraz zaoszczędzić środki na inwestowanie w rozwój swojego biznesu. Nie można również zapomnieć, że wiedza, doświadczenie certyfikowanego biura rachunkowego NRDB, które jest właścicielem wirtualnego biura S24 w Poznaniu daje nam bezpieczeństwo oraz pewność, że nasza firma jest prowadzona zgodnie z obowiązującymi przepisami. Przepisami, które nieustannie się zmieniają i czas poświęcony na ich interpretację to kolejna korzyść jaką dostaje się zlecając usługi administracyjne do Wirtualnego BiuraS24.

Każde certyfikowane biuro księgowe, rachunkowe, ubezpieczeniowe musi pracować na oryginalnych programach. Pracownicy biuras24 cyklicznie uczestniczą w dobrowolnych i obowiązkowych szkoleniach branżowych. Wirtualne Biuro S24 w którym pracuje również NRDB Księgowość i NRDB Kadry i płace zgodnie z zarządzeniem posiada pełne ubezpieczenie dla biur rachunkowych co dodatkowo zabezpiecza naszych partnerów i nas samych przed ryzykiem poniesienia dodatkowych kosztów. Dodatkowo Wirtualne Biuro S24 w Poznaniu posiada ubezpieczenie RODO co w dzisiejszych czasach cyfryzacji, nowoczesnej archiwizacji danych osobowych dodatkowo zabezpiecza naszych partnerów biznesowych.

Usługi Biura Rachunkowego NRDB i Biura S24 prowadzimy w ścisłej współpracy z Comarch Optima. Nasza księgowość archiwizowana jest w chmurze co gwarantuje nam dostęp do swoich danych 24h na dobę niezależnie gdzie danego dnia się znajdujemy. To również bezpieczeństwo w czasach COVID i ogólnej pandemii. Nawet w przypadku kwarantanny biura możemy dalej pracować i świadczyć kompleksową usługę na najwyższym poziomie. Taka polityka pozwala naszym partnerom biura wirtualnego S24 na zajmowanie się swoim biznesem. Dajemy im czas oraz oszczędności jakie niesie współpraca z Wirtualnym Biurem S24. Przy takiej obsłudze inwestowanie w rozwój swojej firmy jest dużo łatwiejszy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.