Wirtualne biuro w pigułce

Wirtualne biuro w pigułce

Wirtualne biuro dla wielu osób to niewiadoma. Część osób które odwiedzą Wirtualne BiuroS24 Poznań często zadaje analogiczne pytania.

Są klienci świadomi ale i tacy którzy dopiero są początkujący w temacie outsourcingu usług administracyjnych. W tym artykule postaramy odpowiedzieć na niektóre pytania które słyszymy w wirtualnym biurzes24 w Poznaniu.

CO TO JEST WIRTUALNE BIURO?

Odpowiedź na szybko – to miejsce gdzie możesz zarejestrować swoją firmę, niezależnie od firmy w jakiej będziesz ją prowadzić. W biurze S24 Poznań zarejestrujesz np.: działalność gospodarczą jak i spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Wirtualne biuros24 Poznań to również prestiżowy adres w centrum Poznania, skanowanie dokumentów, odbieranie przesyłek, miejsce spotkań dla Ciebie i Twoich klientów.

JAK PODPISUJE SIĘ UMOWĘ Z WIRTUALNYM BIUREMS24 POZNAŃ?

Popisanie umowy w biurems24 może odbyć się albo w siedzibie firmy wirtualnego biuro s24 w Poznaniu przy ul. Małachowskiego 8/PI lub zdalnie. Na początek wystarczy skan dokumentów oraz uregulowanie faktury proforma. Umowę tradycyjną przyślemy do podpisu pocztą. Kurier poczeka aż przeczytasz umowę (którą wcześniej dostałeś w formie skanu), podpiszesz i dostarczy nam ją zwrotnie do siedzimy wirtualnego Biura S24 w Poznaniu. Należy pamiętać aby umowę podpisać z wirtualnym biurem S24 najpóźniej w dniu rejestracji firmy. W szczególnych sytuacjach dajemy zgodę na podpisanie umowy do 14 dni od czasu rejestracji. O takiej sytuacji wcześniej musimy być poinformowani aby nie naliczać dodatkowych opłat.

JAKIE DOKUMENTY SĄ POTRZEBNE DO PODPISANIA UMOWY Z WIRTUALNYM BIUREMS24 POZNAŃ?

Jeżeli firma jest w organizacji, często to są spółki które wirtualne biuro s24 rejestruje w systemie S24, to najlepiej dostarczyć umowę spółki, skan dowodu osobistego osoby, która będzie podpisywać dana umowę z wirtualnym biurem s24. Jeżeli to już jest firma działająca, to umowę podpisuje osoba upoważniona lub właściciel firmy.

CO W PRZYPADKU GDY MÓJ KLIENT ODWIEDZI BIUROS24 W POZNANIU ?

Odwiedziny waszych klientów bez zapowiedzi w wirtualnym biurze S24 są sporadyczne ale się zdarzają. Głownie to Wy odwiedzacie biuroS24 w Poznaniu ze swoimi klientami aby skorzystać z miejsca biurowego lub salki konferencyjnej. Oczywiście biuroS24 Poznań otwarte jest 5 dni w tygodniu więc zwyczajnie zapraszamy. Oczywiście Twojego klienta poinformujemy, że w tym momencie nie ma danej osoby w biurze i wytłumaczymy specyfikę outsourcingu biura. Oczywiście w dzisiejszych czasach to usługa z której korzysta większość małych firm więc każdy kto prowadzi swój biznes zna specyfikę wirtualnych biur i korzyści jakie daje współpraca z BiuremS24 Poznań.

CO W PRZYPADKU KONTROLI URZĘDU SKARBOWEGO I REJESTRACJI DO VAT?

Każdą lokalizację jako właściciel firmy i vatowiec (jeżeli nim jesteś) zgłaszasz w urzędzie przedstawiając kopię umowy z wnioskiem VAT-R. Dodatkowo w przypadku kontroli urzędu, gdzie przy rejestracji do VAT taka kontrola odbywa się zawsze lub prawie zawsze ważne abyś miał podpisaną umowę z BIUREMS24 najpóźniej w dniu rejestracji nowej firmy. W momencie kontroli przedstawiamy zakres usług oraz oryginał umowy pomiędzy Twoją firmą, a Wirtualnym Biurem S24 w Poznaniu.

JAKI URZĄD SKARBOWY PRZYNALEŻY DO WIRTUALNEGO BIURAS24 W POZNANIU?

Wszystko zależy w jakiej formie prowadzisz swoją firmę. W przypadku gdy jesteś osoba prawną rozliczasz podatki CIT i VAT w Urzędzie Skarbowym właściwym ze względu na siedzibę firmy. W przypadku Wirtualne BiuraS24 w Poznaniu jest to Urząd Skarbowy Poznań-Nowe Miasto
60-965 Poznań, ul. Chłapowskiego 17/18. Natomiast w przypadku gdy jesteś osobą fizyczną rozliczasz PIT i VAT zgodnie z miejscem zamieszkania. Spółki cywilne podobnie jak spółki z o.o. rozliczają się w Urzędzie Skarbowym właściwym ze względu na siedzibę firmy.

CZY MOGĘ SPOTKAĆ SIĘ Z KLIENTEM W SIEDZIBIE WIRTUALNEGO BIURAS24 W POZNANIU?

Oczywiście wirtualne biuroS24 w Poznaniu, jest jak najbardziej realnym biuremS24 w Poznaniu. Jest siedzibą Twojej firmy w której może spotkać się ze swoim klientem lub przeprowadzić szkolenie dla swoich pracowników. Wirtualne BiuroS24 w Poznaniu to miejsce wielu ciekawy eventów biznesowych. Nasi partnerzy cenią sobie kameralną salkę, miejsce parkingowe przed biurem oraz bliskość centrum Starego Rynku, gdzie często po spotkaniu idą na pyszny obiad. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.